FAlbum 0.6.0 - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Recent Photos
lt: Paskutinės nuotraukos

en: View all recent photos
lt: Peržiūrėti visas paskutines nuotraukas

en: Tags
lt: Žymelės

en: See the most recent photos posted, regardless of which photo set they belong to.
lt: Čia galite peržiūrėti visas naujas nuotraukas, nepriklausomai kuriam albumui jos priskirtos.

en: View all pictures in #title#
lt: Peržiūrėti visas albumo #title# nuotraukas.

en: This photoset has #num_photots# pictures
lt: Šiame albume yra #num_photots# nuotraukos (-a)

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: View as a slide show
lt: Peržiūrėti nuotraukas prezentacijos (slide show) forma

en: S
lt: M

en: Small
lt: Maža

en: M
lt: V

en: Medium
lt: Vidutinė

en: L
lt: D

en: Large
lt: Didelė

en: Original
lt: Originalas

en: Taken on: #date_taken#
lt: Nuotrauka daryta: #date_taken#

en: Click to view next image
lt: Atversti kitą nuotrauką

en: Click to return to album
lt: Sugrįžti į albumą

en: Previous
lt: Atgal

en: Previous Photo
lt: Ankstesnė nuotrauka

en: Next
lt: Pirmyn

en: Next Photo
lt: Kita nuotrauka

en: Album Index
lt: Albumo indeksas

en: Return to album index
lt: Grįžti į albumo indeksą

en: click here to add a description
lt: paspauskite, kad įrašytumėte aprašymą

en: Available Sizes
lt: Įvairūs dydžiai

en: See this photo on Flickr
lt: Peržiūrėti nuotrauką Flickryje

en: (#num_comments# comment)
lt: (#num_comments# komentarų)

en: (#num_comments# comments)
lt: (#num_comments# komentarų)

en: Show Exif Data
lt: Peržiūrėti Exif informaciją

en: photos
lt: nuotraukos

en: fsockopen:Flickr server not responding
lt: fsockopen:Flickr serveris neatsiliepia

en: fsockopen:Unable to send request
lt: fsockopen:Negaliu perduoti užklausos

en: Page:
lt: Puslapio Nr.:

en: Go to previous page (#page#)
lt: Grįžkite į ankstesnį puslapį (#page#)

en: Go to next page (#page#)
lt: Į kitą puslapį (#page#)

en: Options saved
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Mod rewrite rules updated
lt: Mod rewrite rules atnaujintos

en: Cache cleared
lt: Cache išvalytas

en: Flickr authorization reset
lt: Prašyti Flickr autorizacijos

en: Successfully set token
lt: Sėkmingai atpažintas (set token)

en: You have not Authorized Falbum. Please perform Step 1.
lt: Jūs neautorizavote Falbum. Atlikite žingsnį Nr. 1.

en: FAlbum Options
lt: FAlbum nustatymai

en: Initial Setup
lt: Pradinis diegimas

en: Please complete the following step to allow FAlbum to access your Flickr photos.
lt: Atlikite šią užduotį, kad leistumėte FAlbumui žiūrėti Flickr nuotraukas.

en: Step 1:
lt: Žingsnis Nr. 1:

en: Authorize FAlbum with access your Flickr account
lt: Leiskite FAlbumui pasiekti jūsų Flickr sąskaitą

en: Step 2:
lt: Žingsnis Nr. 2:

en: Get Authentication Token
lt: Gaukite atpažinimo žymelę (authentication token)

en: FAlbum Admin
lt: FAlbum admin

en: Clear Cache
lt: Išvalyti cache

en: Reset Flickr Authorization
lt: Iš naujo nustatyti Flickr autorizaciją

en: FAlbum Configuration
lt: FAlbum konfigūracija

en: Thumbnail Size
lt: Thumbnail dydis

en: Size of the thumbnail you want to appear in the album thumbnail page
lt: Thumbnail, kurį matysite albume, dydis

en: Albums Per Page
lt: Albumų viename puslapyje

en: How many albums to show on a page (0 for no paging)
lt: Kiek albumų rodyti viename puslapyje (0, jei nenorite išskirstyti)

en: Photos Per Page
lt: Nuotraukų viename puslapyje

en: How many photos to show on a page (0 for no paging)
lt: Kiek nuotraukų rodyti viename puslapyje (0, jei nenorite išskirstyti)

en: Recent Images
lt: Paskutinės nuotraukos

en: How many of the most recent photos to show (0 for no recent images / -1 to show all available images)
lt: Kiek paskutinių nuotraukų rodyti? (0, jei nenorite rodyti nei vienos / -1, jei norite rodyti visas)

en: Max Photo Width
lt: Maksimalus nuotraukos plotis

en: Maximum photo width in pixels (0 for resizing).  The default size of the images returned from Flickr is 500 pixels.
lt: Maksimalus nuotraukos plotis pikseliais (0, jei nenorite keisti dydžio).  Pagal nutylėjimą, Flickr rodo 500 pikselių pločio nuotraukas.

en: Display Drop Shadows
lt: Rodyti nuotraukų šešėlius

en: Whether or not to show drop shadows under photos
lt: Rodyti, ar nerodyti šešėlių po nuotraukomis

en: Display Photo Sizes
lt: Rodyti nuotraukų dydžius

en: Whether or not to show photo sizes links
lt: Rodyti, ar nerodyti skirtingus nuotraukų dydžius

en: Display EXIF Data
lt: Rodyti EXIF informaciją

en: Whether or not to show EXIF link
lt: Rodyti, ar nerodyti EXIF informaciją

en: Show Private
lt: Rodyti Private

en: Whether or not to show your "private" Flickr photos
lt: Rodyti, ar nerodyti "private" Flickr nuotraukas

en: View Private Level
lt: Lygis žiūrėti Private

en: Set the Wordpress user level that is allowed to view "private" Flickr photos if "Show Private" is true. <br /> (0 to allow anonymous users)
lt: Nurodykite WordPress vartotojo lygį, kuris gali matyti "private" Flickr nuotraukas, jei "Show Private" yra true. <br /> (0, jei norite, kad matytų net ir svečias)

en: Set the Wordpress user level that is allowed to edit album and photo meta data.
lt: Nurodykite WordPress vartotojo lygį, kuris gali redaguoti albumų ir nuotraukų meta informaciją.

en: Use Friendly URLS
lt: Naudoti Friendly URLS

en: Set to title or numeric if you want to use "friendly" URLs (requires mod_rewrite), false otherwise
lt: Nurodykite "title" ar "numeric", jei norite naudoti "friendly" URLs (reikia mod_rewrite). Kitu atveju, nurodykite "false".

en: If your #htaccess# file was <a href="http://codex.wordpress.org/Make_a_Directory_Writable">writable</a> we could do this automatically, but it isn't so these are the mod_rewrite rules you should have in your <code>.htaccess</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all.
lt: Jei jūsų #htaccess# failą būtų leista <a href="http://codex.wordpress.org/Make_a_Directory_Writable">redaguoti</a>, būtume galėję jį redaguoti automatiškai, bet jo redaguoti neleidžiama, todėl šias mod_rewrite rules įrašykite į <code>.htaccess</code> failo turinį <strong>aukščiau WordPress rules</strong>. Paspauskite langelyje ir paspauskite <kbd>CTRL + a</kbd>, kad pažymėtumėte viską.

en: Update Options
lt: Atnaujinti nustatymus
